תפריט

חברת ניקיון מומלצת בתל אביב

חברת ניקיון מומלצת בתל אביב

לא קל למצוא כיום חברת ניקיון מומלצת בתל אביב אשר הן אמינות ושומרים על מחירים אטרקטיביים ועדיין שומרת על איכות ברמות הגבוהות ביותר.

תל אביב היא עיר מרכזית בארץ, בעיר זו נמצאים המון משרדים, כדי לתת שירות לניקיון משרדים בתל אביב, נדרשת חברה עם ותק, שתספק שירותי ניקיון מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, שירותי הניקיון שלנו הם הכתובת שלכם.

אנחנו ב Clean & Shiny –  עושים הכל בכדי להבטיח ללקוחותינו מעטפת שירותי ניקיון למשרד עם חומרי ניקיון תקינים ירוקים ואיכותיים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

"בנוסף על כך החברה יודעת לתת פתרונות מגוונים ויצירתיים לטובת הלקוח על כך ראיתי והרגשתי את הזכות להמליץ בחום לכל החברות הרוצות לעבוד עם חברת ניקיון איכותית ושירות במחירים הוגנים."

המלצת חברת CAPPITECH

חברת ניקיון בתל אביב – CLEAN&SHINY

חברת קלין אנד שייני אשר לה ותק רב שנים וניסיון עשיר אנו סיגלנו לעצמנו סידורי עבודה לפי קו מנחה מסודר אשר בכך מאפשר לנו להיות נושאי הדגל בכל אשר קשור לתחומינו ניקיון משרדים בתל אביב . שירותינו המקצועי, יחס אנוש מעולים, עובדים מסורים, מקצוענות חסרת פשרות ומתן מענה מהיר ואפקטיבי לצורכי לקוחותינו הפכו אותנו לאחת מחברות הניקיון המבוקשות ביותר בארץ.

למה אנחנו?

חברת Clean & Shiny חרתה על דגלה להיות המובילה בתחומה בשירות ובניקיון , למען שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה הרבים .

החברה מעסיקה עובדים מסורים, מנוסים ובעלי ניסיון בתחום הניקיון –, כל עובדינו הנם בעלי אזרחות ישראלית, וכן בעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל כל העובדים דוברי עברית מלאה, וכן נהנים מכל התנאים הסוציאליים המגיעים להם על פי חוק ללא , וכן בביטוח מקצועי מלא.

אנו קשובים מאוד ללקוח ועם ניסיון כמו שלנו, נוכל לייעל לכם את ניקיון המשרד כל עובד שמגיע לעבוד במשרד נקי ומסודר עם ריח טוב, יעבוד הרבה יותר טוב זאת עובדה!!, כל לקוח שנכנס למקום מסודר ונקי מרגיש יותר טוב, לכן חשוב לבחור חברת ניקיון עם ותק רב שנים, והמלצות בשפע ! אם אתם רוצים משרד נקי ועם ראש שקט הגעתם למקום הנכון.

מחפשים שירותי ניקיון באזורים אחרים !

לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומבריקה עבור המשרד שלך בתל אביב

השאר פרטים או  צור קשר :    1700-50-770-2

חפשו אותנו בפייסבוק
שתפו:
דילוג לתוכן