תפריט

ניקיון יומי למשרדים

ניקיון יומי למשרדים

הברקה קריסטלית

חברת Clean & Shiny מתמחה בשירותי פוליש, הברקה קריסטלית וניקיון לבית ולעסק. החברה מציעה ניסיון עשיר ומענה מקיף, איכותי ומקצועי לכל צרכי הניקיון של בית העסק או הלקוח הפרטי. לחברה ידע רב וציוד מתקדם לניקיון משרדים, בתים  ומבנים מסחריים וציבוריים, ברשות החברה מכונות פוליש והברקה מתקדמות וייחודיות. חברת Clean & Shiny מציעה בין שירותי הניקיון הרבים שלה גם שירותי פוליש והברקה קריסטלית, השירות מתבצע לאחר ביקור של נציג מטעם החברה על מנת לאבחן את סוג האריחים ומצבם, כדי להתאים את הציוד והחומרים הנדרשים לעבודה.

פוליש והברקת רצפות

הברקה קריסטלית מיועדת להברקת אריחי שיש, אבן טרצו ואריחים נוספים. חשוב להדגיש כי פוליש קריסטל אינו מתאים לכל סוגי האריחים, במיוחד לא לאריחי גרניט פורצלן וקרמיקה. את ההברקה מתחילים בקרצוף המשטח על מנת להכין אותו להחדרת חומרי הפוליש הקריסטלי. לאחר הכנת השטח מורחים חומרים איכותיים מיוחדים על המשטח, ובאמצעות מכשיר פוליש ייחודי מבריקים את הרצפה עד לקבלת המראה הרטוב והמרשים. הברקה קריסטלית יש לבצע בהתאם לצורך ועל פי מידת השחיקה של אריחי הריצוף במבנה, במקרים רבים נהוג לבצע פוליש קריסטלי אחת לשלוש שנים. עם זאת, ככל שהשימוש במבנה רב יותר כך השחיקה גבוהה יותר לכן יש לבצע פוליש קריסטלי בתכיפות גבוהה.

חברת Clean & Shiny מתמחה בפוליש והברקה קריסטלית ומתחייבת לתוצאות מרשימות ועמידות לאורך זמן רב. החברה מתחייבת לחומרי פוליש איכותיים, בהתאמה לסוג האריחים, ולעבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. ברשות החברה כל המכשור והחומרים הנדרשים לפוליש קריסטלי. את העבודה מבצע צוות מקצועי ומוכשר בעל ניסיון עשיר וידע רב בתחום.

מראה חדש, נקי ורענן

הברקה קריסטלית מחדשת את הרצפה ומעניקה לה מראה רטוב ומבריק הנשמר לאורך זמן. חברת Clean & Shiny מציעה שירותי פוליש והברקה קריסטלית ללקוחות פרטיים, למשרדים, למבני מסחר ותעשייה, למוסדות ציבור ועוד. החברה מספקת מענה מקיף לכל שירותי הניקיון הנדרשים ללקוח וכדי להשלים את העבודה ולחדש ולרענן את מראה הרצפה, החברה מבצעת הברקה קריסטלית בהתאם לצורך ועל פי דרישות הלקוח ומאפייניו. לפרטים והזמנות התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר.

שתפו:
דילוג לתוכן