תפריט

ניקיון משרדים

ניקיון משרדים

ניקיון משרדים זה אנחנו חברת קלין אנד שייני

ניקיון משרדים


חשוב להקפיד על משרד נקי לרווחת העובדים ולשמירה על בריאותם, וכדי להעניק ללקוחות המגיעים למשרד חוויה נעימה ולשדר תדמית חיובית של עסק מצליח. שירות ניקיון משרדים מותאם באופן מלא לצרכי המשרד ומבוצע על ידי צוות קבוע של עובדים מנוסים ומוכשרים. את השירות ניתן להזמין לפני פתיחת המשרד, בשעות הערב לאחר שהעובדים סיימו את עבודתם וחוזרים לביתם או לאורך שעות היום. כדאי לדעת כי ברוב המקרים עלות שירותי ניקיון למשרד בשעות הערה או הלילה גבוהה יותר בהשוואה לעלויות הניקיון בשעות הבוקר.

חוויית ניקיון מושלמת ומוקפדת

חברת clean shiny מתמחה בין היתר גם בשירותי ניקיון למשרדים. החברה מציעה שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר הניתן על ידי צוות עובדים מנוסה וקבוע. שירותי הניקיון ניתנים לכל המשרדים, קטנים וגדולים כאחד. השירות כולל בין השאר גם –

  • ניקיון חלונות (כולל ניקוי והברקת חלונות ראווה)
  • שיבת אבק באמצעות שואבים תעשייתיים
  • שטיפת רצפות ומשטחים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים ויעילים
  • ניקוי עמדות עבודה וציוד מחשבים ותקשורת
  • החלפת שקיות אשפה ופינוי הפסולת מהמשרד
  • ניקוי כתמים משטיחים וריפודים
  • ניקוי והברקת פרקטים
  • פוליש וקס והברקה קריסטלית
  • ניקוי והברקת המטבחון
  • ניקוי שירותים כולל הברקת וחיטוי כלים סניטריים

7 סיבות לבחור בחברת ניקיון משרדים clean shiny

עובדים קבועים ואמינים
עובדי ניקיון דוברי עברית
רישיון משרד התמ”ת 
רישיון העסקת עובדים כוח אדם 
ביטוח חבות מעבידים וצד ג’ מהמקיפים בענף הניקיון
שומרים על זכיות העובדים
פיקוח של עובדי הניקיון ועבודת הניקיון

חברת clean shiny מספקת תחת קורת גג אחת מעטפת שירותי ניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר. החברה מעניקה ייעוץ מקצועי לכל לקוח ומתאימה בהתאם לצרכיו ודרישותיו הייחודיות חבילת ניקיון איכותית ויעילה. ניתן לבחור בין שירותי ניקיון על בסיס חד פעמי או קבוע, חבילות לניקיון המשרד מדי יום בשעה הנוחה לבעל העסק והעובדים, ניקיון פעם בשבוע וכדומה.

חברת clean shiny מתחייבת לציוד חדשני ועושה שימוש רק בחומרים איכותיים ויעילים שאינם מסוכנים לבריאות האדם. כמו כן, צוות החברה מעניק שירות לבבי ואדיב לכל הלקוחות ויחס חם ואישי לעובדים במידה והניקיון מתבצע בשעות הפעילות במשרד. חשוב לדעת כי שירותי הניקיון של החברה נעשים על פי תכנית עבודה מסודרת ובכל מקרה של בעיה או תקלה הלקוח מוזמן לפנות למוקד שירות הלקוחות על מנת לקבל מענה מהיר ומדויק.

עם clean shiny תקבלו ניקיון בית אחרי שיפוץ ברמה הכי גבוהה בארץ, בהתחייבות. כיום יש הרבה חברות ניקיון המבצעות עבודה לא מקצועית ולא יסודית, ולוקחים המון כסף על עבודה לא גמורה. איתנו תקבלו את כל החבילה. שירות אדיב ומקצועי ומחירים נוחים לכל כיס. חברת ניקיון בהרצליה זה cleanshiny. ניקיון משרדים היום הוא תחום מתקדם מאוד. לפני שאתם מחליטים לקחת שירות מחברה מסויימת, תעשו את המחקר שלכם. קל מאוד ליפול לידיים של חברות לא איכותיות.

שירותי ניקיון בהתאמה אישית

כאמור, חברת clean shiny מציעה שירותי ניקיון משרדים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בארץ. נציג מטעם החברה מבקר במשרד, ללא כל התחייבות מצד הלקוח, כדי להתרשם מהמקום ועל מנת לייעץ ולהגיש תכנית עבודה מסודרת לפי יעדים ומטרות. החברה ממנה צוות קבוע של עובדי ניקיון למשרד כדי לייעל את העבודה ולהעניק ללקוח שירות מעולה בהתאמה אישית לדרישותיו וצרכיו הייחודיים.

אולי יעניין אותך גם:

ניקיון משרדים בבוקר

ניקיון משרדים בתל אביב 

חברת ניקיון משרדים בהרצליה

ניקיון משרדים בפתח תקווה

ניקיון משרדים בהוד השרון

שתפו:
דילוג לתוכן